ZASTOUPENÍ ZNAČEK


Sensor

Termoprádlo a cyklo oblečení

Značka Sensor je specialistou na výrobu funkčního oblečení a termoprádla, které je děleno na první, druhou a třetí funkční vrstvu, kde každá vrstva má jiné termoizolační vlastnosti. Termoprádlo je vyrobeno z materiálu Coolmax Fresh, Double Face, Seamless a vlny Merino. Sensor se stal za dobu své existence synonymem funkčního termoprádla, cyklistického oblečení a dobré nálady. Za vznikem značky Sensor stála touha vyrobit termoprádlo vysoce funkční a přitom příjemnější než myší kožíšek.


www.sensor.cz

Ihned nakoupit

Chimpanzee

Sportovní výživa

Energetická výživa nejen pro sportovce vyráběná z ryze přírodních surovin. Značka Chimpanzee si zakládá na kvalitních surovinách a zdravém životním stylu.


www.chimpanzeebar.com

Ihned nakoupit

Topeak

Cyklo-příslušenství

Topek je výrobce hi-endových doplňků pro cyklistiku. Za svou dlouhou životní dráhu obdržela tato společnost množství ocenění a vyšplhala se až na špičku mezi výrobci cyklo doplňků. V jejich portfoliu naleznete množství vlastních technologií, které převratným způsobem změnili trend v mnoha směrech. Vyrábějí nářadí, hustilky, brašny, nosiče, sedačky a další doplňky usnadňující život cyklisty.www.cyklo-topeak.cz

Ihned nakoupit

Ergon

Ergonomické cyklo doplňky

Vývojový tým Ergonu se skládá ze specialistů různých oborů. V průběhu své existence posbírala tato společnost prakticky všechna možná ocenění, mezi nimiž je třeba Eurobike Award, Red Dot Design Award a mnohé další. Kromě technicky dokonalých gripů vyrábí Ergon batohy určené pro namáhavé horské výstupy a závody. Další exkluzivitou v jejich portfoliu jsou vakové systémy, které se mohou vytáhnout až do osminásobku své velikostí.www.ergon-bike.cz

Ihned nakoupit

Niner

Jízdní kola velikosti 29

Kola Niner jsou absolutní špičkou ve své kategorii devětadvacítkových kol. Pohodlí a rychlost těchto strojů jsou dány větší setrvačností vyšších kol, to zároveň umožňuje kolu lepší stoupavost vzhůru a převalí se i přes větší překážky. Lidé od Nineru se výrazně zasadili nejen o rozvoj výroby 29 horských kol, ale také o výrobu speciálních komponentů pro tyto kola. Dokonce se zasloužili i o to, aby Shimano připravilo přesmykač na navářku, který se u 29 kol používá.


www.niner.cz

Kontaktujte nás

Yeti

Horská kola

První biky opustily dílny YETI Cycles na přelomu let 84/85 v Agoura Hills v Kalifornii. V té době se na vývoji podílelo hodně dnes již legendárních jmen jako Tinker Juarez, John Tomac, Deaton a další. YETI Cycles se jako první MTB firma přestěhovala do mekky horské cyklistiky Durango ve státě Colorado. Nejdůležitější změna pro YETI Cycles proběhla v roce 2001, kdy ji zpět do soukromých rukou koupilo několik zaměstnanců - nadšenců, kteří ze značky YETI Cycles během pár let vytvořili bikovou legendu.


www.yetibikes.cz

Kontaktujte nás

AXA

Cyklistické zámky

Značka AXA nabízí vše pro bezpečnost Vašeho kola. V nabídce značky AXA naleznete cyklistické zámky různých velikostí, tvarů a míry zabezpečení.

Ihned nakoupit

Terry

Cyklistická sedla

Značka Terry specifikuje tři oblasti zatížení při jízdě na kole a soustřeďuje se na potlačení jejich negativního vlivu na sedací partie cyklisty. Design a struktura každého modelu sedla jsou testovány v laboratoři Terry a pomocí moderního snímače tlaku jsou optimalizovány pro dosažení ideálního rozložení hmotnosti cyklisty.


Ihned nakoupit

Race Face

Cyklistické komponenty

Úkol v Race Face je stále jeden - dodat Vám komponenty nejvyšší kvality, abyste se mohli koncentrovat pouze na výkon. Race Face každý den tvrdě pracuje na tom, aby tyto komponenty splňovaly Vaše představy a požadavky. Vývoj směřuje k produktům stále dokonalejším, pevnějším a lehčím. To vše jen proto, abyste mohli více přitlačit, více skákat a jezdit rychleji. Takové jsou RaceFace produkty a taková je jejich filozofie.www.raceface.com

Ihned nakoupit

MET

Cyklistické helmy

Každá helma MET představuje unikátní stylovou záležitost - čisté a ladné linie, kompaktní a harmonické tvary a samozřejmě luminiscenční barvy. Kromě dokonalého tvaru se helmy vyvíjejí také po technologické stránce - každý rok přichází inovace a technologické novinky. Všechny modely jsou vyráběné s maximální péčí a každý kus je náležitě testován. Značka MET garantuje maximální bezpečnost, pohodlí a eleganci na vašich cestách.www.cyklo-prilby.cz

Ihned nakoupit© ZOOKEE s.r.o.